№11-12 (104-105) Січень - Лютий 2015

104 105НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ ПІСЛЯ КВР

Мета. Провести дослідження, які б дозволили пасажирським вагонам, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт у період із січня 1999 року по лютий 2000 року на ВАТ «Дніпровагонрембуд» за технічними умовами ТУ У 32.01116130.331 - 99, продовжити термін служби. Виконати оцінку відповідності залишкового ресурсу конструкції кузовів вагонів експлуатаційним навантаженням протягом нового терміну використання. Методика. Проведено детальний аналіз робіт в Україні та близькому зарубіжжі, у яких розглядалися питання розрахунків і різноманітних видів випробувань вагонів після КВР. На наступному етапі виконувався комплекс випробувань, який включав в себе статичні, ударні на міцність та ресурсні випробування кузовів вагонів. На підставі результатів випробувань виконувалась оцінка залишкового ресурсу вагонів. Результати. Детальний аналітичний огляд дозволив визначитися з методикою досліджень щодо продовження терміну служби пасажирських вагонів після КВР, на які не поширюються вимоги ТУ У 32.01116130.331-99. Проведені випробування дозволили дати оцінку міцності кузовів вагонів за розрахунковими режимами згідно з Нормами розрахунків міцності вагонів. Результати оцінки міцності елементів вагонів свідчать, що рівень напружень не перевищує допустимих. Ударні та ресурсні випробування продемонстрували, що вагони після випробувань мали пошкодження, які не становили безпосередньої небезпеки для конструкції та можуть бути усунені при черговому плановому ремонті. Вагони мали на- працювання на ресурс, який дозволяє продовжити термін служби вагонів на 10 років. Практичне значення. Було проведено комплекс робіт, на підставі яких аргументовано визначено методику дослідження та обсяг експериментальних випробувань. На підставі результатів випробувань визначена відповідність залишкового ресурсу вагонів навантаженням на наступні 10 років експлуатації. Отримані результати дозволяють без додаткових заходів продовжити термін служби пасажирських вагонів після КВР згідно з ТУ У 32.01116130.331 -99.

 

Зміст

НАУКОВА ДУМКА

Мямлін С. В., Рейдемейстер О. Г, Калашник В. О.
— Науково-технічне обґрунтування продовження терміну служби пасажирських вагонів після КВР

ІНТЕРВ’Ю

Бреус І. Б.
— Розвиток конкуренції у сфері пасажирських перевезень — це крок до вдосконалення якості обслуговування

ПОДІЇ

— Витяг із протоколу засідання Технічної ради Укрзалізниці від 30,09,2015 року

ІННОВАЦІЇ

Лашко А. Д.
— Концепция создания металлопроката нового поколения для инновационного подвижного состава железных дорог Украины, СНГ и Балтии (пространство 1520 мм)

ІНФОРМУЄ УЗ

— Укрзалізниця в цифрах


ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Дубов Д. В.
— Приборы и устройства торможения вагонов

Останин С. Н.
— Неисправности вагонных колесных пар и их элементов

Ерохин А. С.
—Дефекты и повреждения подшипников качения

ДОСВІД БЕЗ МЕЖ

Шелест Д. А.
— Методика определения причин изломов шеек осей и разрушения роликовых буксовых узлов

Лутай С. Н.
— Проверка рабочих параметров и техническое обслуживание пневматических частей диагностических устройств УЗОТ-РМ и УКТП для эксплуатационных вагонных депо

Миколенко Т. И.
— Последствия схода вагонов из-за сварочных ожогов оси и сдвигов ступицы колеса