Білорусь запропонувала китайцям побудувати високошвидкісну залізницю ЄС – Росія

Білорусь запропонувала китайській стороні побудувати високошвидкісну залізницю, яка зв'язала б ЄС через білоруську територію Росію. Відповідні переговори з керівництвом Китайської залізничної будівельної корпорації (CRCC) проведено в Пекіні — про це повідомляє Белта.

5ddf8a95be4db94456050a45cd0d69db«Домовилися пропрацювати можливість будівництва високошвидкісної залізниці від кордону з ЄС до Мінську і до кордону з Росією. Для детального обговорення перспектив і умов їх реалізації в червні китайські компанії відвідають Білорусь і проведуть переговори із зацікавленими відомствами та організаціями», - розповіли в Мінекономіки Білорусі.


Як перспективні напрями співпраці, сторони відзначили участь компаній CRCC надалі у створенні інфраструктури і об'єктів індустріального парку «Великий камінь», а також третьої лінії мінського метро.


Корпорація CRCC спеціалізується на будівництві високошвидкісних залізниць, метро, автомагістралей, мостів, тунелів, об'єктів нерухомості і веде бізнес більш ніж у 100 країнах світу. CRCC займає третє місце в рейтингу найбільших підрядників світу (Top 250 Global Constructors).


Дочірні компанії CRCC зареєстрували в Білорусі свої офіційні представництва. Компанія China Railway 25th Bureau Group — генпідрядник на об'єктах торгово-логістичного комплексу China Merchants Group у парку «Великий камінь».