Китай виведе на ринок новий поїзд зі швидкістю руху 400 км / год

77777777777788888

Китайська корпорація залізничного рухомого складу (CRRC) має намір до 2020 року створити швидкісний поїзд, який зможе розвивати швидкість до 400 км / год, повідомляє teknoblog.ru з посиланням на China Daily.

За словами Цяо Фена, старшого інженера Чанчуньской компанії залізничного транспорту, яка належить CRRC і курирує проект, щоб підвищити енергоефективність нового поїзда, застосовуються останні технологічні інновації.

"При розробці і виробництві ми застосуємо нові матеріали, такі як вуглецева нитка і алюмінієвий сплав. Вони дозволять знизити вагове навантаження, підвищити енергетичну ефективність", - повідомив він газеті, зазначивши, що в новому поїзді середнє споживання енергії на пасажира знизиться на 10% по порівняно з сьогоднішніми найпередовішими локомотивами, які можуть розганятися до 350 км / ч.

"CRRC також збирається поставляти ці поїзди на експорт", - повідомив Цяо Фен.

Новий проект добре вписується в плани Китаю щодо посилення інтеграції країн, які мають безпосереднє відношення до китайської урядової програми "Пояс і шлях" (Економічний пояс Шовкового шляху і Морський шовковий шлях XXI століття).

Згідно з планами, новинка буде випробувана на відрізку залізничної колії Пекін-Шеньян. Він повинен бути підготовлений для нового складу до кінця 2019 року.

За матеріалами ЦТС