Bombardier і Siemens готуються до конкуренції з корпорацією CRRC

Без названия 5

За повідомленням агентства Bloomberg, компанії Bombardier і Siemens обговорюють варіанти можливого об'єднання своїх підрозділів, що спеціалізуються на виробництві рухомого складу, - Bombardier Transportation і Siemens Mobility.

Головною метою цієї ініціативи є створення потужної компанії з фінансовими ресурсами, достатніми для ефективної конкуренції з китайською корпорацією CRRC, стрімко що підсилює свою присутність і частку на світових ринках рухомого складу. Ще одне завдання полягає в раціоналізації виробничої бази підприємств з метою скорочення витрат і посилення конкурентоспроможності.

Siemens Mobility в 2016 фінансовому році при обороті 7,825 млрд євро отримала прибуток 678 млн, Bombardier Transportation при обороті 7,574 млрд євро зафіксувала прибуток по EBIT (до сплати відсотків і податків) в розмірі 396 млн євро. Фінансова група Société Generale оцінює Siemens Mobility в 7,2 млрд євро, експерти Veritas Investment Research дають оцінку 70% -вої частки Bombardier в Bombardier Transportation в розмірі 5 млрд дол. США (в лютому 2016 р 30% -ний пакет Bombardier Transportation був проданий канадському пенсійному фонду Caisse de Dépôt et Placement du Québec (CDPQ) за 1,1 млрд дол. США).

Слід зазначити, що будь-яка угода між Bombardier і Siemens зустріне серйозне неприйняття з боку антимонопольних відомств і політичних кіл в Німеччині, Австрії та Франції, де обидві компанії мають розвинені виробничі бази, особливо якщо угода буде припускати закриття підприємств або скорочення.

За матеріалами zdmira.com