Розпочато будівництво поїздів для магістралі Great Western

n1703080 1

Компанія Hitachi Rail Italy приступила до будівництва на своєму заводі у Пистої(Італія) першого з 36 замовлених поїздів міжміського сполучення серії 802 для магістралі Great Western.
 

Контракт вартістю 361 млн ф. ст. на поставку 22 п'ятивагонних і 7 дев'ятивагонній поїздів для магістралі Great Western був укладений в 2015 р У серпні 2016 року відповідно до передбаченої контрактом опцією були замовлені ще сім дев'ятивагонній поїздів. Передбачається, що нові поїзди почнуть курсувати з лондонського вокзалу Паддінгтон в Ексетер, Плімут і Пензанс з грудня 2018 р

Поїзд серії 802 з комбінованим тяговим приводом є версією поїзда серії 800, що випускається в даний час для магістралі Great Western в рамках програми Intercity Express. Він розрахований на живлення від контактної мережі змінного струму напругою 25 кВ і забезпечений додатковим дизельним двигуном. На відміну від поїздів серії 800, що оснащуються дизелями потужністю 560 кВт, на поїздах серії 802 будуть застосовані дизелі потужністю 700 кВт. Крім того, на них будуть встановлені більш місткі паливні баки.

З 2016 року Hitachi уклала контракт з компанією Rolls-Royce Power Systems на поставку 136 силових установок серії 160, якими будуть оснащуватися поїзда серії 802. Основу силової установки становить розроблений компанією MTU, яка входить в групу Rolls-Royce, 12-циліндровий V- подібний дизель з системою селективної каталітичної нейтралізації, що забезпечує зниження викидів шкідливих речовин. Дизель відповідає вимогам європейських екологічних норм рівня IIIB.

Влітку 2017 року через порт Саутгемптон до Великобританії будуть доставлені перші два п'ятивагонних поїзда і один дев'ятивагонній. Планується провести їх випробування на що проходить по морському узбережжю ділянці Ексетер - Ньютон-Аббот магістралі Great Western. Технічне обслуговування поставлених Hitachi Rail Italy поїздів забезпечить нове депо Сток-Гіффорд поблизу Брістоля.

Згідно з графіком поставок все 93 поїзди серій 800 і 802, що були замовлені для магістралі Great Western, надійдуть в експлуатацію до кінця 2019 року (фото: Hitachi Rail Europe).

За матеріалами: http://www.zdmira.com