Залізничні видання

журнал «Українська залізниця»

Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця» покликаний стати корпоративним виданням Укрзалізниці. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, підвищення конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Тематика журналу спрямована на висвітлення всієї гами ділових, економіко-правових, соціальних, культурних та інших напрямів діяльності у сфері залізничного транспорту та повне й об'єктивне відображення на його сторінках позиції не тільки представників Укрзалізниці, а й усіх учасників транспортного ринку. Основними видами подачі матеріалів є аналітичні огляди, інтерв'ю, статистична інформація, різного роду статті, коментарі керівників залізниць, підприємств, науковців, фахівців і працівників галузі.

Передплатний індекс

68679

Передплата здійснюється в найближчому відділенні Укрпошти.

Дізнатися більше можете за телефонами: +38(057)719-27-14 та 5-55-45

журнал «Вагонний парк»

Основною цільовою аудиторією журналу є фахівці департаментів вагонного господарства, служб вагонного господарства, залізничних депо, заводів, технічних та науково-впроваджувальних організацій залізничного профілю, викладачі та студенти транспортних навчальних закладів.

Тематика журналу різноманітна й багатогранна. Головний акцент публікацій журналу — технічна складова галузі, яка включає обладнання, принципи обслуговування, ремонту та експлуатації нетягового рухомого складу. На сторінках журналу можна ознайомитися з передовими науковими ідеями, їх впровадженням і практичним застосуванням у залізничній галузі.

Тут надаються рекомендації з виявлення й усунення несправностей на рухомому складі, наводяться описи нової техніки та передових технологій. Популярністю в депо користуються кольорові вкладки-схеми електричних ланцюгів, пневматичної та гальмівної систем локомотивів і вагонів.

Передплатний індекс

98540

Передплата здійснюється в найближчому відділенні Укрпошти.

Дізнатися більше можете за телефонами: +38(057)719-27-14 та 5-55-45

журнал «Локомотив-Інформ»

Журнал «Локомотив-інформ» — періодичне друковане видання обсягом 64 сторінки. Головною особливістю нашого видання є відкритий доступ-діалог з авторами та читачами.

Тематика журналу різноманітна: статті вчених, виробничників, аналітиків, вітчизняних фахівців та зарубіжних колег, що займаються науковими дослідженнями й практичними розробками в залізничній галузі. Статті, що публікуються на сторінках журналу, охоплюють безліч актуальних тем, описують передові наукові ідеї, їх упровадження та практичне застосування; діагностичне обладнання та ефективність обслуговування локомотивного господарства; безпеку руху, навчання персоналу; оздоровлення дітей та дозвілля залізничників; ювілеї, конкурси та свята.

Журнал охоплює географічний сегмент, який включає Україну, Росію, Білорусь, Монголію, Чехію, Литву, Латвію, Естонію, Німеччину, США та інші країни.

Передплатний індекс

95069

Передплата здійснюється в найближчому відділенні Укрпошти.

Дізнатися більше можете за телефонами: +38(057)719-27-14 та 5-55-45