Річки Європи заполонять безпілотні електроходи

Голландська компанія Port Liner розробила і найближчим часом збирається запустити у виробництво безпілотний електрохід-контейнеровоз. Перше автономне річкове судно буде спущено на воду в серпні цього року, передає teknoblog.ru.
А незабаром після цього, як розповів генеральний директор Port Liner Тон ван Мееген, п'ять безпілотних электроходов вийдуть на лінію між мультимодальних терміналом De Kempen на півдні Нідерландів і Антверпеном. Це дозволить відмовитися від 23 тис. рейсів звичайних дизельних вантажівок на рік, відзначає ресурс Clean Technica.
Корпус нових автономних суден спеціально розроблений таким чином, щоб електрохід міг проходити під будь-якими, навіть самими низькими, мостами в Нідерландах і Бельгії. На борт таке судно може прийняти 280 стандартних контейнерів.
Ще однією цікавою особливістю електрохід є те, що його батарейний блок розташовується у власному контейнері. Це означає, що судну немає потреби втрачати час на підзарядку акумуляторів: исчерпанная батарея просто вивантажується на берег, де і заряджається, а електрохід отримує нову і рухається далі.

партнери конференції «UARail & Partners VIII» 2018

Greenbrier Companies
amsted rail

Крім того, така схема дозволяє переробити під електрохід вже працюють зараз річкові судна. Заряджати вивантажені акумулятори буде компанія Eneco, яка займається виключно "зеленої" генерацією електроенергії - з допомогою вітропарків і сонячних електростанцій.
Тон ван Мееген бачить серйозні перспективи для таких электроходов. Зараз на європейських річках працює близько 7,3 тис. різних вантажних суден, причому близько 5 тис. належать бельгійським та голландським компаніям. За словами Port Liner, компанія могла б випускати або переробляти до 500 суден на рік, так що протягом 15 років всі дизельні суду можна буде замінити на електроходи.