Поїзд Talgo в Саудівській Аравії досяг швидкості 310 км/год

Побудований компанією Talgo поїзд T350 під час динамічних випробувань на першій в Саудівській Аравії високошвидкісній магістралі Haramain Мекка-Медіна досяг швидкості 310 км/год. У межах підготовки до сертифікації поїзда планується найближчим часом виконати поїздки зі швидкістю 330 км/год. У регулярній експлуатації поїзди курсуватимуть тут зі швидкістю до 300 км/год.

Sound Transit збільшує парк вагонів споруди Siemens

Компанія Siemens поставить до оператора мобільного зв’язку приміського та міського рейкового транспорту Sound Transit Сіетла (штат Вашингтон, США) додаткову партію з 30 вагонів серії S70 як опція до підписаного в 2016 році контрактом, спочатку передбачавшого будівництво 122 вагонів. Рухомий склад потрібен був у зв’язку з планами будівництва двох нових ділянок, які передбачається ввести в експлуатацію в 2024 р. Оператор розраховує, що обсяг перевезень продовжить рости і до 2040 року досягне 188 млн осіб на рік.

Залізниці Німеччини (DB) реалізують програму редизайну 66 високошвидкісних поїздів ICE 3 загальною вартістю 210 млн євро

Роботи проводять на заводі DB в Нюрнберзі, де одночасно виконується повне оновлення салонів трьох поїздів, причому на модернізацію кожного поїзда потрібно 9 тижнів. Станом на травень 2017 року готові перші три поїзди, в оформленні яких використано багато елементів дизайну, характерні для нових високошвидкісних поїздів ICE 4. Під час робіт поїзда ICE 3 оснащують також апаратурою європейської системи управління рухом поїздів ETCS, що дозволить використовувати їх насамперед на маршруті Мюнхен – Берлін.

У Канаді встановлять камери спостереження в кабінах машиністів поїздів

Уряд Канади прийняв законопроект про безпеку на залізниці, згідно з яким у кабінах машиністів встановлять камери відеоспостереження, про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту Канади. Головна мета правок — підвищення безпеки залізничних перевезень у країні, передає ЦТС з посиланням на РЖД-Партнер.

Білорусь запропонувала китайцям побудувати високошвидкісну залізницю ЄС – Росія

Білорусь запропонувала китайській стороні побудувати високошвидкісну залізницю, яка зв'язала б ЄС через білоруську територію Росію. Відповідні переговори з керівництвом Китайської залізничної будівельної корпорації (CRCC) проведено в Пекіні — про це повідомляє Белта.

Ужгородська дитяча залізниця відкрила літній сезон

184407fbd5bd84d09e519d0ee65c221d

Із 1 травня в Ужгороді знову запрацювала дитяча вузькоколійна залізниця. У перший рейс локомотив повели машиніст Іван Груник (начальник Львівської залізниці) та помічник машиніста Геннадій Москаль (голова Закарпатської ОДА).

У 2017 році спецвагонами Південної залізниці для перевезення осіб з особливими потребами скористалися близько 70 пасажирів

Без названия 4

Упродовж січня-березня 2017 року залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» 39 разів включали до складу пасажирських поїздів спеціальні вагони для перевезення 67 людей з інвалідністю на візках, що вдвічі перевищує показники 2016 року.

Польська залізниця запустила Wagon Idea Hub Express

18118775 1284909058231436 5495803936956822752 n 1

Hub Express - це вагон в якому створений робочий простір (коворкінг) для мандрівників. Очікується, що такий потяг стане дуже хорошим засобом транспорту для ділових мандрівників. Вже починаючи з кінця квітня потяг курсуватиме за маршрутом Варшава-Познань-Варшава, в травні почнеться маршрут Варшава-Краків-Варшава, а в червні: Варшава-Вроцлав-Варшава.

Поїздом у Польщу – за 130 грн

785421234

Двовагонний поїзд до польського Холма з Ковеля планують запустити наприкінці весни – на початку літа. Про це повідомив очільник регіональної філії "Львівська залізниця" Іван Груник.

Китай замовив у Bombardier Sifang Transportation ще 5 швидкісних поїздів

images 8

China Railway Corporation (CRC) уклала з Bombardier Sifang Transportation (BST) контракт вартістю 543 млн юанів (79 млн доларів) на поставку ще п'яти восьмивагонного складів високошвидкісних поїздів нового покоління CRH1A-A. Про це повідомляє РЖД-Партнер з посиланням на ТАСС.

Процес лібералізації допуску до тяги займе 5-6 років - глава наглядової ради "Укрзалізниці"

454512

Процес лібералізації допуску приватних операторів до роботи тягового рухомого складу на українських залізницях займе п'ять-шість років. Таку думку висловив голова наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця", перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов в ході міжнародного форуму перевізників Logistic Up 2017 в Києві у вівторок, 25 Квітня.

Китайські локомотиви доставлені до Сербії по річці

845

Перші два електровоза, вироблені CRRC Zhuzhou для енергогенеруючої держкомпанії Elektroprivreda Srbije, доставлені в Сербію в містечко Обреновац. З Китаю вони спочатку прибули в румунський порт Констанца, а потім перевозилися по річці до Сербії, повідомляє Railway Gazette.