Поїзд Talgo в Саудівській Аравії досяг швидкості 310 км/год

Побудований компанією Talgo поїзд T350 під час динамічних випробувань на першій в Саудівській Аравії високошвидкісній магістралі Haramain Мекка-Медіна досяг швидкості 310 км/год. У межах підготовки до сертифікації поїзда планується найближчим часом виконати поїздки зі швидкістю 330 км/год. У регулярній експлуатації поїзди курсуватимуть тут зі швидкістю до 300 км/год.

talgo train 759Випробування відбуваються в екстремальних погодних умовах, практично відповідних очікуваним в експлуатації: температура повітря перевищує 50 C°, а також трапляються піщані і пилові бурі. Щоб поїзд міг працювати в таких важких умовах, при його створенні було застосовано понад 30 спеціальних технічних рішень, що дозволяють гарантувати його надійну експлуатацію в пустелі й спростити обслуговування.

Згідно з контрактом Talgo поставить саудівському державному оператору Saudi Railways Organization 35 поїздів, кожен з яких вміщує більше 400 пасажирів. Виробник також бере на себе зобов’язання технічного обслуговування поставлених поїздів упродовж не менше 12 років, з моменту початку їх регулярної експлуатації (джерело: Talgo).