У Канаді встановлять камери спостереження в кабінах машиністів поїздів

Уряд Канади прийняв законопроект про безпеку на залізниці, згідно з яким у кабінах машиністів встановлять камери відеоспостереження, про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту Канади. Головна мета правок — підвищення безпеки залізничних перевезень у країні, передає ЦТС з посиланням на РЖД-Партнер.

1450505556166230738Ідея встановити камери спостереження в кабіни машиністів була запропонована ще в 2012 році, після трагедії в канадській провінції Онтаріо. Тоді поїзд зійшов з рейок неподалік від міста Берлінгтон, після того, як один з вагонів зачепив будівлю, що стояла поряд з коліями. У результаті аварії загинули три людини, десятки людей отримали поранення.

Після спільних досліджень Міністерство транспорту Канади і Рада з безпеки на транспорті у вересні 2016 року випустили доповідь, в якому зазначалося, що рівень безпеки на залізничному транспорті буде підвищено за допомогою цих камер спостереження, що допоможуть зібрати необхідний матеріал для попереджень аварій та інцидентів у майбутньому .

Влада країни і залізничні компанії отримають доступ до самописців, щоб визначити причину аварії або інциденту на залізниці та в майбутньому попередити нещасний випадок. За допомогою отриманих даних Рада з безпеки транспорту зможе провести розслідування.

Canadian Pacific вже багато років використовує технологію відеоспостереження в кабіні машиніста в 15 локомотивах. За даними компанії, використання камер спостереження вже показало, що кількість аварій на залізниці знизилося на 40%.