МЕЖДУНАРОДНАЯ ПАРТНЕРСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ EUROTRAIN

Логотип конференции Eurotrain

VII МІЖНАРОДНА ПАРТНЕРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ EUROTRAIN

Шановні колеги! Запрошуємо вас узяти участь у роботі Міжнародної залізничної конференції UARail & Partners «Інфраструктура та рухомий склад», яка відбудеться 04–09 вересня 2017 р. у м. Харків, Україна. 

uarail news

Метою конференції є пошук пропозицій та налагодження техніко-економічного співробітництва з профільними вітчизняними та закордонними підприємствами щодо підтримки та відновлення інфраструктурних об’єктів та рухомого складу УЗ на основі принципів приватно-державного партнерства та взаємної вигоди.

У конференції планують брати участь представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, ПАТ «Укрзалізниця», залізниць Казахстану, Німеччини, Республіки Білорусь, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Угорщини, Чехії, Польщі, Сербії, США, Франції та інших країн, керівники приватних підприємств, провідні науковці освітніх та науково-дослідних установ країн-учасниць (НДКТІ ЗТ ПАТ «Укрзалізниця», ДНУЗТ ім. ак. В. Лазаряна, УкрДУЗТ та ін.), провідні галузеві ЗМІ.

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у конференції UARail & Partners і виступите з актуальними та перспективними проектами. Для більш детального ознайомлення з умовами участі в конференції UARail & Partners до листа додаємо інформаційний лист із такими додатками:

 

 

Реєстраційна форма учасника:

 

Форми участі в конференції:

 

Тарифи на розміщення та харчування учасників в готелі:

 

Форма для Офіційного каталогу конференції:

 

 

Партнери конференції

GE-Transportation-Logo

 

 

Контакти

Організаційний комітет:

Пашинська Юлія Володимирівна:  Тел.: + 38 (093) 753-97-79, e-mail: puv.uzd@gmail.com

Ходченко Людмила Миколаївна :   Тел.: + 38 (097) 526-61-53, e-mail:  hln.uzd@gmail.com 

Гаврилюк Оксана Володимирівна: Тел.: + 38 (093) 092-65-40, e-mail:  gov.uzd@gmail.com

 

Загальні контакти:

тел. +38 (057)-719-27-14(24), зал.тел. 5-55-45, Email: zips.uzd@gmail.com