Залізниці Німеччини (DB) реалізують програму редизайну 66 високошвидкісних поїздів ICE 3 загальною вартістю 210 млн євро

Роботи проводять на заводі DB в Нюрнберзі, де одночасно виконується повне оновлення салонів трьох поїздів, причому на модернізацію кожного поїзда потрібно 9 тижнів. Станом на травень 2017 року готові перші три поїзди, в оформленні яких використано багато елементів дизайну, характерні для нових високошвидкісних поїздів ICE 4. Під час робіт поїзда ICE 3 оснащують також апаратурою європейської системи управління рухом поїздів ETCS, що дозволить використовувати їх насамперед на маршруті Мюнхен – Берлін.

У результаті модернізації в поїзді з’явиться більше простору для розміщення інвалідних крісел, дитячих колясок і багажу. Крім того, стелажі для багажу переносяться в центральну частину салонів, щоб пасажирам було простіше спостерігати за своїми речами. Під час модернізації в поїзді встановлюють більш зручні крісла колискового типу нової конструкції, спинки яких можна регулювати без нахилу всього крісла назад і перешкод пасажирам, що сидять ззаду. Індикатори з даними про резервування місць тепер інтегровані в ручки у верхній частині крісел. У цілому в 66 модернізованих поїздах ICE 3 буде на 1280 місць більше.

Потяги обладнуються новою системою інформування пасажирів — на великоформатних моніторах в салонах дані про час прибуття поїздів на станції на шляху прямування і можливості пересадок будуть відображатися в реальному часі. Повністю перероблений дизайн вагону-ресторану, кількість місць в ньому збільшилася до 20.