Досягнення Департаменту електрифікації та електропостачання ПАТ «Укрзалізниця» – перше півріччя 2018 року

Українська залізниця Переглядів: 20.09.2018, 15:00

Протягом шести місяців поточного року Департамент електрифікації та електропостачання  брав активну участь у таких масштабних проектах, як будівництво Бескидського тунелю, електрифікація дільниці Потоки–Золотнишене та будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення Київ – ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Наразі тривають роботи по електрифікації дільниці Кременчук – Потоки – Золотнишине регіональної філії «Південна залізниця», що розташована в Полтавській області і обслуговується тепловозами 2ТЭ116. Її довжина складає 28 км, з них ділянка від ст. Кременчук до ст. Потоки, протяжністю 16 км – електрифікована, а дільниця від ст. Потоки до ст. Золотнишине (12 км) – одноколійна та не електрифікована, обладнана пристроями електричної централізації та напівавтоматичного блокування.  Головне навантаження по ст. Золотнишине здійснює ВАТ «Полтавський ГЗК» (98%). Обсяги перевезень зазначеною дільницею протягом останніх років є досить стабільними і склали минулого року 500 вагонів на добу (35 тис. тон).

За офіційними даними Кременчуцька магнітна аномалія має запаси руди понад 10 мільярдів тон. Поряд з тим, за словами голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК», провідним завданням підприємства у найближчі 5-7 років є утримання стандартів якості та збільшення обсягів виробництва залізної руди до 20 млн. тон на рік. (Проектна продуктивність підприємства –  34 млн. тон щорічно). Реалізація зазначеного проекту дозволить Полтавському ГЗК формувати маршрутні відправки, наприклад, відразу на порти, використовуючи електротягу. Електрифікація дільниці Потоки – Золотнишине дозволить істотно зменшити витрати ПАТ «Укрзалізниця» на енергоносії.

Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва та позитивного експертного звіту щодо розгляду проектної документації вартість проекту складає 204,715 млн. грн. Передбачається, що об’єкт реалізують за рахунок власних коштів ПАТ «Укрзалізниця» у 2018 році. Даний проект затверджено наказом Міністерства інфраструктури України від 19.02.2018 № 69.

Загалом заплановано встановити:   463 опори контактної мережі, 71 анкер, 53 жорсткі поперечини, 176 фундаментів; змонтувати 284 консолі, 27,820 км несучого тросу та контактного дроту, 21,310 км живлячого фідера та інших конструкцій. Наразі закінчено будівельні роботи (встановлення фундаментів, анкерів, опор к/м). Тривають монтажні роботи (монтаж консолей, кронштейнів, жорстких поперечин, розкатка несучого тросу, контактного проводу, лінії ДПР)  Натепер  вже повністю змонтували близько 14 км контактного проводу, підвісили майже 16 км несучого тросу, понад 18 км живлячих фідерів, відрегулювали 7,25 км контактної мережі.

Завершуються  роботи з реконструкції контактної мережі на дільниці Нова Баварія – Люботин (непарна колія). Кошторисна вартість об’єкта склала 49,2 млн. грн з ПДВ. Вартість виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті за минулий  рік склала 14,5 млн грн, що становить 29% від загальної суми коштів. Проектом плану капітальних інвестицій на 2018 по господарству електропостачання передбачені планові витрати на продовження реконструкції контактної мережі у сумі 14,8 млн. грн. У проект плану капітальних інвестицій на 2019 рік закладено кошти на реконструкцію парної колії та пристроїв енергетики у розмірі 144,2 млн. грн.

Продовжуються роботи з модернізації контактної мережі на перегоні Фундукліївка-Цибулеве  регіональної філії «Одеська залізниця» з  переведенням контактної підвіски на компенсовану. Застосовуються  металоконструкції із захисним, протикорозійним, стійким до впливу погодних умов покриттям, що значно подовжить термін їхньої експлуатації.  Робочий проект «Технічне переоснащення контактної мережі парної колії на перегоні Фундукліївка-Цибулеве» затверджений встановленим порядком у 2017 році з наступними показниками: загальна кошторисна вартість – 54 440 тис. грн. з ПДВ. У поточному році відповідно до «Пооб’єктного плану  капітальних інвестицій на 2018 рік по службі електропостачання» заплановані роботи на загальну суму 29 169 тис. грн. Минулого року виконано будівельну частину – встановлено опори контактної мережі. На кінець 2017 року виконання плану становило 7 322 тис. грн. Станом на 01.07.2018 цей показник складає 17 640 тис. грн. До роботи була залучена  філія «Енергоремтранс». Загальне виконання по об’єкту складає 24 927 тис. грн. На 2019 рік заплановане завершення технічного переоснащення контактної мережі парної колії та початок робіт по технічному переоснащенню контактної мережі непарної колії перегону Фундукліївка – Цибулеве.

Окрім того,  енергетики регіональної філії «Львівська залізниця» та філії «Енергоремтранс»  брали активну участь у будівництві Бескидського тунелю. З початку поточного року і до введення в експлуатацію було встановлено 135 опор контактної мережі, виставлено 42 жорстких поперечин, змонтовано 2600 м контактної мережі східного порталу та 1130 м західного порталу, виконано перенесення 800 м. ЛЕП-10 кВ та ліній автоблокування, перенесено 300 м діючої контактної мережі на нові жорсткі поперечини.

Загалом лінійними підрозділами служб електропостачання залізниць регіональних філій у першому півріччі 2018 р. виконано низку заходів з підвищення надійності пристроїв електропостачання, а саме:

– виконано регулювання та ремонт 6039,67 км. контактної підвіски;

– виконано роботи по діагностуванню 54569 опор к/мережі ;

– замінено 321  опор контактної мережі;

– замінено 187,42 км. зношеного контактного проводу.

– замінено 75,3 км несучого тросу;

– замінено  10871 од. ізоляторів контактної мережі;

– встановлено  969 од. пристроїв грозозахисту;

– замінено 497 од. опор ЛЕП-6,10 кВ;

– замінено лінійних трансформаторів  ОМ – 554 од.

 

Автор:  О. Довгалюк, головний фахівець Департаменту електрифікації та електропостачання