У грудні на Південно-Західній залізниці було 200 затримок виходу в рейс приміських поїздів

16.01.2018 (1 год назад)

Тільки в грудні приміські поїзди Південно-Західної залізниці затримувалися при виході в рейс близько 200 разів.
Про це повідомив в. о. директора регіонального філіалу УЗ "Південно-Західна залізниця" Роман Веприцький в ході інспекції моторвагонного депо Фастів-1, пише ЦТС.
"Незадовільна робота сектору приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці лише у грудні 2017 року допустила близько двохсот разів несвоєчасний вихід з депо за технічним станом електропоїздів на приміські маршрути, що неприпустимо", - заявив Веприцький.
Візит в депо, за словами чиновника, дозволив йому власними очима побачити причину провальної роботи техобслуговування.
"Відсутність запчастин, інструменту, спецодягу, нормальних умов праці та відпочинку для трудівників, катастрофічна безгосподарність, низька мотивація праці - ось ті чинники, які заважають депо якісно працювати, призводять до нестачі рухомого складу, незадовільного стану приміських поїздів і невдоволення пасажирів", - визнав він.
Втім, в такому стані приміські потяги знаходяться не тільки із-за недоліків з боку залізничників, але й з-за вандалів. Наприклад, 9 січня, поранивши при цьому пасажира.

Нагадаємо, в кінці грудня в "Укрзалізниці" відзвітували про . Остання капітально відремонтована електричка вирушила на Львівську залізницю.