У парламенті розповіли, при якому умови розглянуть скасування обмежень безмитного ввезення товарів

16.01.2018 (1 год назад)

Верховна Рада може передбачити скасування обмежень безмитного ввезення товарів через кордон разом з поправками до Митного кодексу.
Про це в ході погоджувальної ради парламенту заявила в понеділок глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Південця, повідомляє ЦТС.
"Ми повинні реагувати на те, що відбувалося в ці дні на деяких пунктах пропуску на Львівській митниці щодо прийнятих нами змін в Податковий кодекс. Тому при розгляді поправок до Митного кодексу, у разі необхідності, після узгодження з урядом, ми могли б ці зміни підкоригувати", - зазначила Південця.
Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1000 євро і вагою до 50 кг зберігаються тільки для тих, хто в'їжджає в Україну не частіше одного разу на 72 години і був відсутній в Україні більше 24 годин.
Проти такого нововведення виступили у Львівській та Волинській областях. 10 січня громадські активісти на кілька годин : "Шегині-Медика", "Рава-Руська-Гребенне", "Краковець-Корчова" та "Ягодин".

За словами Южаниной, депутати можуть переглянути цю норму саме в частині частоти перетину кордону.
Нагадаємо, з'являться в першому півріччі 2018-го на українсько-румунському кордоні.