Клайпедський порт затіяв велику реконструкцію причального фронту

16.01.2018 (1 год назад)

Реконструкцію двох причалів Клайпедського порту, якими користується Клайпедський контейнерний термінал (KKT), здійснить Latvijas tilti - одна з найбільших мосто - і дорожньо-будівельних компаній Латвії. Її партнером у проекті виступить підприємство Borta литовської групи Kaminera. Про це повідомляє The Baltic Course з посиланням на LETA/BNS.
Вартість контракту становить 23,985 млн євро.
"Це дуже значимі роботи, які допоможуть працюючим в Дров'яної бухті компаніям стати більш конкурентоспроможними. Клайпедський контейнерний термінал - одна з найбільш продуктивно працюють у порту компаній <...> Компанія сама багато інвестувала в розвиток своєї території, успішно освоювала нові земельні площі", - сказав керівник Клайпедського порту Арвідас Вайткус.
В Дров'яної бухті, крім ККТ, працюють також компанії Klasco, Термінал Дров'яної бухти, Західний суднобудівний завод (Vakaru laivu gamykla, VLG) і його дочірнє підприємство Vakaru krova.
У минулому році Вайткус говорив, що протягом 3-4 років у Дров'яну бухту планується інвестувати близько 150-180 млн євро.