У КМДА попередили про можливе обмеження в’їзду в місто фур у четвер

16.01.2018 (10 месяцев назад)

Через очікуване 18 січня погіршення погодних умов (сильного мокрого снігу, посилення вітру, хуртовини та ожеледиці) їзд великогабаритного і великотоннажного транспорту в Київ в найближчі дні може бути обмежений.
Про це в понеділок попередили в Київській міській адміністрації, передає ЦТС.
"Просимо водіїв врахувати інформацію про обмеження руху при плануванні маршрутів через столицю", - йдеться у зверненні Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА.
У мерії також попереджають про те, що автомобілі, припарковані у недозволених місцях, будуть примусово евакуюватися, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. І вже традиційно міська адміністрація звертається до мешканців з проханням відмовитися у дні сильних снігопадів від використання особистого транспорту і віддати перевагу громадському транспорту.
Як відомо, 18 січня в Києві очікується ускладнення погодних умов: сильний мокрий сніг, вітер до 15-18 м/с, хуртовина, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 див.

Нагадаємо, сильні снігопади накрили Київ рівно місяць тому, 18-21 грудня, спровокувавши тоді в місті та області . Тоді з-за 7-кілометрової пробки на трасі Київ-Одеса дорожникам навіть припала в Київській та Черкаській областях.