Казахстанські Air Astana і SCAT куплять у 9 літаків Boeing

17.01.2018 (1 год назад)

Казахстанські авіакомпанії Air Astana і SCAT закуплять у корпорації Boeing 9 літаків на загальну суму 1,3 млрд дол.
Про це повідомила прес-служба президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва за підсумками офіційного візиту в США і переговорів з американським президентом Дональдом Трампом, передає ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.
"В ході візиту обидва лідери вітали окремі угоди між Boeing і казахстанськими авіалініями на загальну суму $1,3 млрд, що підтримують відкриття 7,1 тис. прямих і непрямих робочих місць в США", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, SCAT Airlines замовила 6 Boeing-737-MAX8. "З урахуванням запланованої поставки першого літака в березні 2018 року, ці повітряні судна стануть першими моделями B-737-MAX, що перебувають у власності і експлуатації в Казахстані та Центральної Азії, розширюючи регіональну і міжнародну мережу SCAT", - повідомили в прес-службі Назарбаєва.
Національний авіаперевізник Air Astana також підтвердив плани придбати 3 Boeing-787 Dreamliner з запланованої поставкою у 2021 році.
У жовтні повідомлялося, що . Крім того, казахстанський національний авіаперевізник 6 грудня , відповідний стандартам Європейського агентства з авіаційної безпеки (EASA).