General Electric уклала договору з казахськими залізничниками майже на мільярд доларів

17.01.2018 (1 год назад)

Компанія "Казакстан російські залізниці" (Казахстанські залізниці, КТЖ) і General Electric уклали угоди на суму майже 900 млн доларів. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на інформаційний бюлетень "Казахстан і США - економічне партнерство в XXI столітті", в якому опублікована інформація про домовленості, досягнуті в ході візиту казахстанського лідера в США.
"Компанія "Дженерал електрик" і КТЖ уклали дві нові стратегічні ініціативи, які оцінюються на суму майже 900 млн доларів, які будуть підтримувати або створять 3,5 тис. робочих місць в США", - йдеться в документі.
У ньому наголошується, що компанія General Electric Transportation розробить і проведе до 300 зчіпних локомотивів для КТЖ, поставка яких розпочнеться у 2019 році.
GE Transportation також підписала 18-річну угоду про надання послуг в цілях обслуговування і підтримки 175 наявних у КТЖ пасажирських локомотивів GE Evo, починаючи з 2018 року. Угода включить в себе розширення основного залізничного виробництва КТЖ в Астані, йдеться в документі.
Нагадаємо, в Казахстані діє спільне з GE Transportation підприємство, яке збирає локомотиви ТЭ33А за американськими технологіями.

Читайте також Казахська американець: як локомотив General Electric показав себе на Прикарпатті