В Узбекистані готові відновити пряме авіасполучення з Україною для розвитку туризму

18.01.2018 (1 год назад)

Узбекистан планує в 2018 році відновити пряме авіасполучення з Україною, повідомив голова Держкомтуризму Узбекистану Азіз Абдухакимов.
"Будемо літати в Київ. Це зараз швидко буде. Авіаційні власті вже домовилися, однак самі рейси були трохи відкладені", - розповів він місцевому виданню Sputnik, пише avianews.com.
За словами чиновника, на одному з останніх відеоселекторному нарад президент Узбекистану Шавкат Мирзиеев дав ряд доручень щодо розвитку туристичної галузі, і в тому числі за авіасполученню з Україною.
"Узбецький посол в Україні плідно працює в цьому напрямку. Ми з міністром закордонних справ вже підписали відповідне звернення до керівництва країни, щоб прискорити цей процес. Україна - це 40 мільйонів населення, другий туристичний ринок на території СНД, це дуже важливий для нас джерело туристів", - заявив Абдухакимов.
В Державіаслужбі avianews.com повідомили, що на даний момент не отримували листа від авіаційних властей Узбекистану щодо ситуації по відновленню авіасполучення між країнами.
В українського національного перевізника МАУ порталу повідомили, що переговори щодо відновлення авіасполучення тривають.

"Авіакомпанія МАУ, як і раніше, зацікавлена у відновлення повітряного сполучення між Україною та Узбекистаном і вітає потенційне партнерство з компанією "Узбекистон хаво йулларі" (Uzbekistan Airways - ред.). Переговори не припинялися, і МАУ позитивно оцінює підсумки зустрічі з узбецькою стороною в середині грудня. При цьому говорити про те, що всі дискусійні моменти врегульовані, поки що передчасно, і діалог триває", - розповіли avianews.com в українській авіакомпанії.
Нагадаємо, на зустрічі 12 грудня 2017 року в Ташкенті Державіаслужба України і Госавианадзор Узбекистану . Однак через кілька днів про відновлення прямих регулярних рейсів Київ-Ташкент, заявивши, що між сторонами ", є невирішені питання".