У київському метро додасться турнікетів для оплати банківською картою

23.01.2018 (12 месяцев назад)

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" анонсувало установку ще 12 турнікетів для оплати проїзду банківської або іншими картками.
"Ще 12 турнікетів з можливістю безконтактної оплати проїзду банківською карткою запрацюють у столичній підземці до кінця січня", - йдеться в повідомленні на сторінці підприємства в Facebook.
Зокрема, за два турнікети відкриють на станції "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Петрівка" та "Контрактова площа". Ще по одному - на станціях "Тараса Шевченка" і "Поштова площа". У лютому перелік планується поповнити станцією "Олімпійська".
У столичній підземці нагадали про те, що в 2015 році київський метрополітен став 5-м у світі з можливістю безконтактної оплати проїзду банківської картою на турнікеті.
"Зараз пасажири використовують послугу в середньому 40 тис. разів в день. Варто додати, що, крім банківської, на жовтих турнікетах у звичайному режимі можна скористатися будь-якою іншою карткою: проїзним, "Карткою киянина", телефоном з додатком Android Pay або карткою метро", - додали в прес-службі метрополітену.
Нагадаємо, 19 січня КП "Київський метрополітен" розмістив в системі ProZorro тендер на проведення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії підземки в бік Виноградаря.

Зазначимо, що раніше розрахунок платіжними картками за квитки на поїзди у міжнародних касах впровадила "Укрзалізниця".