У Кривому Розі почали виробляти вантажні вагони – випущено 22 одиниці

23.01.2018 (12 месяцев назад)

ТОВ "Дизельний завод" (р. Кривий Ріг) розпочало випуск вантажних залізничних вагонів - вже виготовлений 21 напіввагон і 1 зерновоз. Потужності підприємства дозволяють виробляти до 200 вагонів на місяць.
Про це ЦТС повідомили в Aurum Group, що володіє підприємством.
"Дизельний завод приступив до серійного випуску вантажних магістральних люкових піввагонів, зокрема, сертифікованих універсальних піввагонів моделей 12-9933 і 12-9933-01, а також вагонів-хоперів зерновозів моделі 19-9945, призначених для перевезення харчових сипучих вантажів, які потребують захисту від атмосферних опадів", - поінформувала засновник Group Aurum Олена Лебедєва.
Також повідомляється, що підприємство може виробляти думпкари моделі 33-9901 вантажопідйомністю 105 тонн, а також здійснювати ремонт внутрішньозаводських думпкарів типу 2ВС-105.
Згідно з інформацією на сайті підприємства, ТОВ "Дизельний завод" заснований в квітні 2017 року. На заводі мають намір в перспективі осовий виробництво та інших видів рухомого залізничного складу.

Деповський, капітальний і поточний ремонт піввагонів Aurum Group здійснює в Рубіжному, на потужностях власного вагоноремонтного депо.
Компанії, управління якими здійснює управління Aurum Group, крім заводу в Кривому Розі у сфері транспортних перевезень, вагонобудування та ремонту: ТОВ "Аурум Транс", ТОВ "Транс Енерджі", ВАТ "Верхньодніпровський машинобудівний завод", ТОВ "Агрегатбуд", ТОВ "Інтер Кар Інжиніринг".
Відзначимо, що засновник групи компаній Олена Лебедєва доводиться дочкою екс-міністру оборони України Павлу Лебедєву, який займав свій пост в період президентства Ст. Януковича. П. Лебедєв є членом Правління Російського Союзу Промисловців і Підприємців (РСПП), головою координаційної ради кримських відділень РСПП, екс-власником компанії "Інтерлізінвест". Остання отримала кредит від ЄБРР на придбання вантажних вагонів, але не виконала зобов'язання з фінансування кредиту. У результаті судових позовів власником цих вагонів став ЄБРР.