УЗ ввела обмеження на перевезення зернових на два терміналу в Одесі та Чорноморську

23.01.2018 (12 месяцев назад)

5 січня ввела обмеження на перевезення зернових на адресу ТОВ "Трансбалктермінал" (станція Чорноморськ-Порт-експорт) та ПРАТ "Укрелеваторпром" (станція Одеса-Порт-експорт). Таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що звідси не повертаються вагони вчасно та "складається найбільш незадовільна ситуація з вивантаженням", повідомили в УЗ.
"З початку січня значно погіршилася ситуація з вивантаженням зернових вантажів портовими елеваторами, що призводить до простоїв зерновозів і скупченню навантажених вагонів на підходах та на коліях станцій", - відзначили в компанії.
За даними УЗ, на станції Чорноморськ-Порт (одержувач - "Трансбалктермінал") щодоби залишаються невыгруженными в середньому 200 вагонів; на станції Одеса-Порт (одержувач - "Укрелеваторпром") - 40 вагонів; також на станції Одеса-Порт (одержувач - "Старий Елеватор") є залишок з 60 зерновозів.
Нерідко вагони затримуються із-за неякісного вантаж, який не може пройти санітарно-епідеміологічний контроль. "Наприклад, на станції Чорноморська (для ТІС) затримано 300 зерновозів з неякісним зерном для ТОВ "Трансінвестсервіс" і 100 зерновозів для ТОВ "Бориваж", - зазначили в УЗ.

На станції Миколаїв-Вантажний (одержувач - ТОВ "Грінтур") простоюють в очікуванні суду 150 зерновозів.
У цілому, компанія інформує, що за 21 добу січня занурила 1,9 млн тонн зерна і зернових. Найбільше відправлено в порти одеського регіону та Миколаїв. В Одеській області зараз знаходиться 4 тис. зерновозів (39% від парку цього виду рухомого складу власності УЗ).