Виробник постачає Києву трамваї, запропонував найбільш вигідні умови поставки електричок для Варшави

23.01.2018 (12 месяцев назад)

Польський концерн Pesa названо учасником торгів, який запропонував найнижчу ціну за контрактом на поставку електропоїздів оператору приміських перевезень SKM Warszawa, який про проведення тендеру в жовтні минулого року, пише ЦТС з посиланням на railwayz.info.
Контракт передбачає будівництво та обслуговування (від рівня P1 до P4) протягом 15 років восьми п'ятивагонного і п'яти чотирьохвагонних електропоїздів, є також опція, що передбачає в подальшому постачання семи п'ятивагонного потягів та одного четырехвагонного, а також тренажера для водіння з подальшим навчанням.
Тендер передбачає, що електропоїзди повинні бути розраховані на швидкість 160 км/год, Місткість чотирьохвагонних складів повинна досягати до 670 чол., п'ятивагонного - до 825 чол.
Pesa представила заявку на поставку 13 поїздів та їх обслуговування на загальну суму 382 млн злотих (91,8 млн євро), у той час, як ціна пропозиції основного конкурента, компанії Newag, вище - 398 млн злотих. Оцінка в процентному співвідношенні вагомості тендерних пропозицій виглядає наступним чином: 78% забезпечується найбільш низькою ціною, 15% - гарантійним терміном (обидва учасники запропонували термін 96 місяців), 2% - мінімальним терміном поставки перших трьох потягів і 5 % - відношенням корисної довжини салону до масі поїзда.

Всі деталі поданих пропозицій поки невідомі - вони будуть проаналізовані тендерним комітетом, після чого буде оголошений переможець.
Раніше ЦТС повідомляв, що польський ж/д перевізник PKP Intercity планує побудувати на своїй базі на станції Варшава-Грохув. Поки ж склади компанії миються вручну.
Як відомо, Pesa також є одним з переможців тендеру на поставку Києву низькопольних трамваїв. Правда, в 2017 році замість 40 машин, згідно з умовами тендеру, .