“Укрзалізниця” приступає до сертифікації системи закупівель для отримання 150-мільйонного кредиту ЄБРР

23.01.2018 (12 месяцев назад)

У ПАТ "Укрзалізниця" повідомили про початок масштабного проекту з порівняльного аналізу та сертифікації корпоративної закупівель та управління поставками в компанії спільно з ЄБРР і британським Дипломованим інститутом закупівель та управління поставками (CIPS - Chartered Institute of Procurement and Supply).
Про це в УЗ повідомили у вівторок, інформує ЦТС.
За словами в. о. голови правління публічного акціонерного товариства Євгена Кравцова, нові корпоративні стандарти у сфері закупівель повинні почати діяти до 2019 року.
Це дозволить "Укрзалізниці" розраховувати на кредит у розмірі 150 млн євро від ЄБРР, який піде на придбання вантажних піввагонів.
"Як відзначили міжнародні партнери, для сертифікації закупівель і постачання ПАТ "Укрзалізниця" необхідно як мінімум півроку при чіткому дотриманні графіка. Отримання "Укрзалізницею" міжнародної сертифікації закупівель та управління поставками є однією з умов надання кредитного фінансування ЄБРР в розмірі до 150 млн євро на придбання вантажних піввагонів загального призначення", - йдеться в повідомленні ПАТ.
Повідомляється, що CIPS проведе комплексний аналіз процедур закупівель та управління поставками, системи ефективності персоналу компанії, відповідності системи закупівель загальної бізнес-стратегії компанії, управління ризиками, застосування методологій - в цілому будуть охоплені понад 60 елементів, що стосуються 5 різних сфер.

"Укрзалізниця" хоче стати першою держкомпанією з міжнародною сертифікацією поставки та управління поставками", - зауважив Кравцов.
Читайте також: Що дасть дерегуляція тарифів на вагони УЗ? 5 аргументів Кравцова Євгенія
Нагадаємо, в 2018 році . Загальний кредитний портфель компанії в гривневому еквіваленті при цьому в поточному році зросте на 13%.