Маріуполь за 34 млн грн закупить 20 вживаних трамваїв з Євросоюзу

24.01.2018 (12 месяцев назад)

Комунальне підприємство "Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління" оголосило тендер на придбання 20 трамваїв, вживаних в країнах . Вартість закупівлі складає 34 млн грн, передає ЦТС.
Відповідно до тендерної документації, трамваї повинні бути оснащені 22 сидіннями і вміщувати не менше 110 пасажирів. Розміри вагонів повинні бути наступними: довжина - 13,8-14,7 м, ширина - не більше 2,6 м, висота - не більше 3,5 м. Заявки на участь у тендері приймаються до 19 лютого.
Зазначимо, що КП "Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління" вже у четвертий раз купує старі трамваї з Євросоюзу. У 2016 році підприємство провело один тендер на закупівлю 10 трамваїв, в 2017 році - два тендера (15+5 одиниць). У трьох попередніх тендерах перемогла компанія з Дніпра - ТОВ "Торговий дім "Літан", яка поставила в Маріуполь трамваї, що раніше використовувалися в Празі.
"Торговий дім "Літан" належить Олегу Сухову і Дмитру Науменко. Раніше підприємці створили ЗАТ "Літан", яке спеціалізувалося на постачання тролейбусів виробництва "Південмаш". У 2013 році фірма була оголошена банкрутом, а бізнесмени створили іншу зі схожою назвою і зайнялися постачаннями уживаних автобусів, тролейбусів та трамваїв в міста України. Крім Маріуполя, "Торговий дім "Літан" постачав транспорт в Чернівці, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Кропивницький, Рівне, Херсон.

Читайте також