“Нібулон” встановить причали в Миколаєві та Очакові і хоче запустити нові маршрути швидкісних суден

25.01.2018 (12 месяцев назад)

Компанія "Нібулон" розглядає варіанти запуску нових маршрутів в 2018 році, на яких будуть здійснюватися пасажирські перевезення за допомогою швидкісних суден. Для здійснення деяких рейсів додатково ведеться робота по установці нових причалів в Очакові та Миколаєві. Також компанія має намір почати продаж квитків на свої катери через інтернет.
Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію, оприлюднену "Нібулоном".
Зокрема, плавучий причал буде встановлено в місті Миколаїв - зараз з в. о. голови Миколаївської міської ради узгоджується нове місце посадки і висадки пасажирів на Каботажному спуску недалеко від верфі "Нібулона".
Також в компанії відзначили, що в минулу навігацію не вдалося запустити маршрут Очаків - Кінбурнська коса. Це сталося із-за відсутності сертифікованих і належним чином обладнаних причалів - пасажирське судно не змогло заходити в портовий пункт в Очакові. Але в новому сезоні компанія все налаштована здійснювати рейси Очаків - Кінбурнська коса. Для цієї мети з міським керівництвом узгоджується місце установки нового причалу. Плавучий причал довжиною 100 м буде закуплений в Скадовську.

"У зв'язку з тим, що в минулому сезоні дуже багато людей запрошували нас відновити пасажирські перевезення в Одесі, Залізному Порту, Скадовську, сьогодні також розглядається питання придбання суден типу катамаран, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами по Чорному морю", - повідомили в компанії.
Це, як кажуть в "Нібулоні", дозволить розширити і маршрути пасажирських перевезень у верхній частині Дніпра – в напрямку Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Черкас та Києва.
Раніше ЦТС писав, що "Нібулон" вивчає попит населення Одеської області на пасажирські перевезення водним транспортом і розглядає можливість придбання сучасного для цих цілей.
Мова йде про судно місткістю 120-200 пасажирів і швидкістю до 60 км/год. Катамаран можуть запустити між населеними пунктами вздовж прибережної смуги Чорного моря, зокрема, між Одесою і Білгород-Дністровським.
У липні минулого року компанія на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу. Перевезення здійснювалися між Миколаєвом, Новою Каховкою, Вознесенському, Херсоном.