МАУ планує збільшити частоту польотів з Івано-Франківська в Іспанію

25.01.2018 (12 месяцев назад)

Авіакомпанія подала заявку в Державіаслужбу на отримання додаткової частоти за двома маршрутами з Івано-Франківська в аеропорти Іспанії Мадриді та Валенсії. Звернення перевізника розглянуть у п'ятницю, 26 січня, на засіданні Комісії з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, передає ЦТС.
Зокрема, МАУ планує збільшити частоту польотів в Аліканте з 3 до 4 разів на тиждень, у Валенсії - з 2 до 3 разів на тиждень.
Зараз авіакомпанія літає в обидва аеропорту двічі в тиждень. Рейси в Аліканте виконуються по середах і неділях, у Валенсії - по понеділках і суботах. У зворотному напрямку польоти виконуються вночі наступного дня, тобто в Аліканте по четвергах і понеділках, а у Валенсії - по вівторках і неділях.
Нагадаємо, що МАУ почала літати з Івано-Франківська і в червні 2016 року. Спочатку польоти виконувалися один раз в тиждень, а в липні 2016 року додався ще один рейс. Зараз це єдині міжнародні регулярні рейси, які обслуговує аеропорт Івано-Франківськ. У 2017 році ними скористалося 34,5 тис. пасажирів.