Аеропорт Кривий Ріг в 3,6 рази збільшив пасажиропотік у 2017 році

25.01.2018 (12 месяцев назад)

Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт "Кривий Ріг" у 2017 році обслужило 710 рейсів, на яких прибуло і було відправлено 32 504 пасажира. Таким чином, пасажиропотік збільшився в 3,6 рази порівняно з 2016 роком. Про це порталу ЦТС повідомили у відділі транспорту і зв'язку Криворізької міської ради.
"У 2017 році виконувалися міжнародні авіарейси в Єгипет (Шарм-ель-Шейх, Хургада) і Туреччину (Анталія). Всі рейси проходили з максимальним заповненням літака до 170 пасажирів. Варто зазначити, що такі авіаперевезення користуються попитом не тільки у криворіжців, серед пасажирів були жителі Кропивницького, Дніпра, Запоріжжя", - зазначили у відділі транспорту і зв'язку.
Також з аеропорту Кривий Ріг виконувалися нерегулярні чартерні рейс в Каїр (Єгипет), Вільнюс (Литва), Пічкур (Італія) і Аннабі (Алжир). Зазначимо, що в останньому місті знаходиться металургійний завод ArcelorMittal Blida, який разом з "ArcelorMittal Кривий Ріг" входить до складу промислової групи ArcelorMittal.

Крім того, аеропорт Кривий Ріг обробив 30,1 тонн вантажів.
У відділі транспорту і зв'язку зазначили, що КП "Міжнародний аеропорт "Кривий Ріг" у 2018 році продовжить роботу із залучення нових авіакомпаній. Директор підприємства Ігор Лашин заявляв про переговори з Кривого Рогу до Варшави, Стамбула та Мінськ.