Аеропорт Миколаїв заробив майже 3 млн гривень на відсотки від депозиту

25.01.2018 (12 месяцев назад)

Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" у 2017 році запрацювало на відсотки від депозиту 2,9 млн грн. Такі дані озвучив в. о. директора підприємства Владислав Волошин у ході виїзного засідання, яке відбулося в аеропорту у вівторок, 23 січня, передає ЦТС.
"Станом на сьогодішній день ми отримали на рахунок комунального підприємства 133,409 млн грн, за фактом у нас на рахунках залишилося 35,409 млн грн. З них відсотками ми отримали 2,9 млн грн, фінансової допомоги - 2,7 млн грн, казначейський рахунок - 39,6 млн грн", - повідомив Волошин.
Виступ керівника аеропорту перервав губернатор Миколаївської області Олексій Савченко, який задав уточнююче питання про походження відсотків. "Це депозитний рахунок в "Укргазбанку", - відповів Волошин.
Також керівник аеропорту Миколаїв навів дані про витрати підприємства. "Попереднім керівництвом було витрачено на відновлення аеропорту наступні суми: на злітно-посадкову смугу, яку закінчили минулого літа, було витрачено 68 млн грн, розмітка - 460 тис. грн, спеціальна мастика для відновлення смуги і перону - 216 тис. грн, на водопровід - 790 тис. грн, периметрове огорожа - 7,5 млн грн, роботи з відновлення засобів навігації та світлосигнального обладнання в загальній сумі 502 тис. грн...", - звітував очільник підприємства.

Нагадаємо, 4 січня цього року. У той же день підприємство провело торги на капітальний ремонт аеровокзалу вартістю 106,1 млн грн.