Компанія тестя Насирова заробить 1 млрд грн на реконструкції перону в аеропорту Бориспіль

26.01.2018 (12 месяцев назад)

Компанія "Альтіс-Констракшн" запрацює 1,048 млрд грн на реконструкції перону терміналу D. Роботи будуть проводитися у дві черги і повинні завершитися до 30 червня 2020 року, передає ЦТС.

Тендер на проведення реконструкції перону був оголошений ще у вересні 2017 року. Бажання брати участь у торгах виявила п'ять компаній: ТОВ "Альтіс-Констракшн", ТОВ "Фортіс Юкрейн", ВАТ "Будівельно-монтажний трест № 8", ТОВ "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ" і ONUR (Туреччина). Пропозиції трьох претендентів були відхилені. В результаті, в аукціоні брали участь лише дві компанії - "Альтіс-Констракшн" і "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ".

Найменшу ціну запропонувала фірма "Альтіс-Констракшн", завдяки чому і перемогла. Аеропорт Бориспіль заощадив на цьому тендері 15,3 млн грн.

Відзначимо, що "Альтіс-Констракшн" в червні 2017 року виграла тендер і уклала договір з аеропортом Бориспіль на проведення проектних робіт з реконструкції перону терміналу " D " вартістю близько 3,5 млн грн.

Компанія "Альтіс-Констракшн" вже має досвід у будівництві і реконструкції аеропортової інфраструктури. У 2014 році підрядник виробляв облаштування зони внутрішніх рейсів в терміналі D аеропорту Бориспіль. Також компанія брала участь у реконструкції аеропортів Херсон, Запоріжжя, Вінниця.

Кінцевим бенефециаром ТОВ "Альтіс-Констракшн" є бізнесмен Олександр Глімбовський. Його дочка, Катерина Глимбовская, одружена з Романом Насировым, екс-головою Державної фіскальної служби.