У Бескидском тунелі завершили укладання однієї колії і приступили до другої

26.01.2018 (12 месяцев назад)

Всередині Бескидського тунелю завершилася укладання парній колії протяжністю 1764 м і вже прокладено 400 м непарної колії.

Про йдеться в повідомленні ПАТ "Укрзалізниця", передає ЦТС.

Також тривають роботи з влаштування контактної мережі в тунелі і на підходах до нього. У загальній складності на об'єкті щодоби працюють 100 колейщиков, енергетиків та будівельників, звітують в компанії.

"Залізничники виконують роботи завершального етапу, що передбачає електрифікацію ділянки, укладання шляхів, влаштування систем автоматики і телекомунікацій, будівництво будівель і споруд та ін. Зараз на станції Бескид завершується монтаж обладнання нової мікропроцесорної централізації управління рухом поїздів", - уточнюють в УЗ.

Згідно з проектом, завершення робіт у Бескидском тунелі заплановано на другий квартал 2018 року - орієнтовно на кінець травня.

Як відомо, будівництво двоколійного тунелю фінансується за рахунок коштів регіонального філіалу «Львівська залізниця» з використанням кредитних коштів МФО, зокрема ЄБРР в рамках проекту «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізниці «залізничний Бескидський тунель» (55 млн євро).

Швидкість укладання колії в тунелі, таким чином, становить приблизно 630 метрів на тиждень - станом на 9 січня .

на об'єкті стартувало на початку грудня.