На Житомирщині електричка протягла пенсіонера вниз головою по перону. УЗ обіцяє допомогти з лікуванням

28.01.2018 (1 год назад)

У Житомирській області літнього чоловіка затисло у дверях електрички і близько півсотні метрів протягнув по перону. В результаті пенсіонер отримав забій грудної клітки, переломи ребер і лопатки, повідомляє ЦТС з посиланням на ТСН.

За словами потерпілого, двері електропоїзда були несправні - під час зупинки була відкрита лише одна їх половина. Коли він спробував протиснутися у вільну половину, машиніст закрив двері і почав рух. У дверях затиснуло руку і ногу. На ходу йому вдалося вирвати з дверей руку, але від цього стало ще гірше - чоловік впав головою вниз, а нога залишилася в дверях.

В "Укрзалізниці" вже прокоментували, що ймовірних винуватців події - машиніста і його помічника - відсторонили від роботи. Залізничники кажуть, що саме вони повинні були переконатися, що всі пасажири вийшли і зайшли, перш ніж закривати двері і рушати зі станції. Крім того, призначена спеціальна комісія, яка з'ясовує, чому електричка курсувала з несправними дверима.

У керівництві УЗ обіцяють покарати всіх винних, а чоловіка з забиттям грудної клітини, переломами ребер і лопатки - компенсувати витрати на лікування. "Сім'ї і самому Івану Бойко залізниця буде всіляко допомагати і в лікуванні, і в реабілітації. Наші люди вже перебували у нього в лікарні, будемо тримати зв'язок з його сім'єю і всіляко допомагати в одужанні", - запевнила представник "Південно-Західної залізниці" Анна Казимир.

Нагадаємо, на початку січня в пасажира приміського поїзда Львів-Трускавець , який на ходу пробив вікно поїзда. Першу допомогу людині з розбитою головою надали на найближчій станції.

Зазначимо, що 24 січня від нещасних випадків на залізничному транспорті.