Ford запатентував вміє ховатися безпілотний поліцейський автомобіль

29.01.2018 (1 год назад)

Патентне відомство США видало американському автомобільному концерну патент на винахід безпілотного поліцейського автомобіля, вміє влаштовувати засідки на порушників правил дорожнього руху. Передбачається, що нова машина зможе діяти самостійно або в якості підкріплення для поліцейських підрозділів, передає N+1.

Згідно з патентом, Ford планує з допомогою машинного навчання розробити такий алгоритм, з допомогою якого безпілотний поліцейський автомобіль зможе знаходити найбільш надійні укриття. При цьому такі укриття будуть також найкращими з точки зору використання приладів спостереження і виїзду в погоню за порушником.

Безпілотний поліцейський автомобіль може бути оснащений камерами спостереження і радіолокаційної станцією для визначення швидкості проїжджаючих по дорозі автомобілів.

Машина також зможе обмінюватися даними з центральним сервером поліції і отримувати з нього відомості про порушників, які рухаються в напрямку її позиції.

Раніше Ford розміщення подушки безпеки під дахом автомобіля. Вона повинна врятувати життя і здоров'я пасажирів і водія у разі, якщо автомобіль перевернеться.