Є дуже хороші шанси, що Ryanair полетить у Харків – комерційний директор аеропорту

29.01.2018 (1 год назад)

Аеропорт Харків веде переговори з авіакомпанією Ryanair, і є ймовірність, що рейси ірландського лоукостера сюди можуть почати виконуватися в найближчі рік-два.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ЦТС розповів комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн.

Відповідаючи на питання про те, чи ведуться переговори з іншими лоукостерами, крім Wizz Air, Владислав Ільїн повідомив: "З іншими лоукостерами ми також спілкуємося, наприклад, з тими ж Ryanair. У них, як і інших бюджетних авіаперевізників, одним з основних вимог є виконання якомога більшої кількості коротких рейсів протягом доби. На жаль, Харків програє з-за свого географічного положення. Наприклад, якщо з Катовіце до Львова летіти приблизно годину, то до Харкова на годину довше. Аналогічно і по іншим напрямкам в Європу".

Однак, за його словами, повернення Wizz Air є позитивним сигналом для Ryanair і для інших авіакомпаній. "Думаю, якщо не цього, то наступного року є дуже хороші шанси того, що Ryanair може полетіти в Харків", - сказав топ-менеджер.

Нагадаємо, що Харківський аеропорт у 2017 році за останні 26 років - послугами повітряної гавані скористалися 806 тис. пасажирів.

Це на 35% більше, ніж в 2016 році, коли пасажиропотік склав 599,7 тис. осіб.

Також повідомлялося, що Wizz Air оголосив , звідки буде виконувати рейси до Дортмунда і Катовіце починаючи з квітня і червня відповідно.