Делегація МІУ і аеропортів Львів і Харків обговорила з Qatar Airways розширення географії польотів в Україну

29.01.2018 (11 месяцев назад)

У столиці Катару місті Доха відбулися переговори української делегації, до складу якої входили міністр інфраструктури і топ-менеджери аеропортів Львів і Харків, з міністром транспорту і комунікацій Держави Катар Джасімом Аль-Сулейті та з керівництвом авіакомпанії Qatar Airways.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає ЦТС.

"Обговорили розвиток взаємодії в авіаційній сфері з керівником Qatar Airways. Сподіваємося, що географія польотів не буде обмежуватися тільки Київ-Доха", - написав міністр на своїй сторінці в Facebook.

Також, як інформують в МІУ, на зустрічі зі своїм катарським колегою Володимир Омелян заявив: "Ми бачимо, що рейси на Доху і назад заповнені повністю. Можна чітко сказати, що українсько-катарське співробітництво в сфері авіації є успішним. В Україні оперує провідна авіакомпанія світу Qatar Airways і я сподіваюся, її присутність буде розширено. Перспективи для цього є".

Нагадаємо, в суботу , делегація, до складу якої увійшли гендиректор аеропорту Львів та комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн, вирушили в Доху. "Відкриваємо Україну арабського світу. Буде цікаво!", - написав Ст. Омелян в Facebook з цього приводу.

Раніше Т. Романовська заявляла: "1 мільйон пасажирів - це певний Рубікон, перейшовши який ми стаємо дорослішими". Це той показник, по досягненні якого ми виходимо в "вищу лігу" світу авіації. З такими результатами роботи ми стаємо цікавими для топ-компаній, таких як Qatar Airways".

Також вона додала, що "аеропорт зараз більш орієнтована на Європу, але в наступному році (у 2018. – ЦТС) ми додамо акценти ще й на Азію".