У США сатаністи взяли під опіку ділянку дороги (фото)

30.01.2018 (1 год назад)

В Арізоні добровольці з організації під назвою "Храм Сатани" взяли під опіку ділянку автомобільної дороги I-10 між містами Фенікс і Тусон.

Озброївшись вилами та сміттєвими пакетами, сатаністи очистили ділянку дороги від сміття, повідомляє ЦТС з посиланням на The Huffington Post.

Представники "Храму Сатани" звернулися з відповідним зверненням в транспортне управління штату Арізона. Після оформлення паперів і сплати внеску волонтери-сатаністи навели лад на довіреній їм ділянці дороги.

Як пізніше повідомили активісти у Facebook, на шосе тепер встановлено спеціальний дорожній знак, що сповіщає, що «Храм Сатани» дорогу взяв під свою відповідальність.

Зазначимо, що у США практика "усиновлення доріг" приватними організаціями з правом розміщення відповідних повідомлень цілком звична. Трапляються і курйози. Наприклад, є ділянки доріг, за які відповідають такі організації, як "Американська нацистська партія", "Лицарі Ку Клукс Клану" і навіть стрип-клуби. Є на американських хайвэях і ділянки, "усиновлені" 45-й президент США Дональдом Трампом.

Більше про подібну практику можна прочитати в блозі інженера-шляховика Костянтина Щербаченко.