Контейнерний поїзд прибув на станцію Чорноморська (ТІС) порт «Южний» із випередженням графіка

01.02.2018 (1 год назад)

01.02.2018 Контейнерний поїзд прибув на станцію Чорноморська (ТІС) порт «Южний» із випередженням графіка

Перший рейс контейнерного поїзда ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відбувся.  Сьогодні, 1 лютого, о 9:10 поїзд прибув до контернейного терміналу ТІС у морському торговельному порту з випередженням графіка на 45 хвилин Зі станції Дарниця контейнерний поїзд відправився вчора о 14:51.

За графіком час у дорозі поїзда 19 годин. Перевезення здійснюються в контейнерах компанії Maersk. «Одна з примітних особливостей нового контейнерного маршруту – доставка вантажів за графіком з чіткою періодичністю. Вантажовідправники таким чином матимуть можливість заздалегідь планувати свої логістичні процеси. Для Укрзалізниці в особі філії «ЦТС «Ліски» – це можливість залучити додаткові обсяги вантажоперевезень. Компанія спільно з партнерами проекту забезпечить комплексний сервіс доставки вантажів клієнтам «від дверей до дверей». Це відбуватиметься у межах глобальної системи доставки вантажів компанії MAERSK», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.  

За його словами, цей контейнерний поїзд покращить і спростить логістику та дозволить клієнтам мати гарантії швидких і надійних перевезень.

Партнери нового проекту запевнили в заповнюваності маршруту в подальшому, а митники пообіцяли швидко оформляти необхідні процедури.

Як зазначив співвласник – генеральний директор компанії «ТІС» Андрій Ставніцер, наразі поїзд перевозитиме близько 500 контейнерів щомісяця і дозволить забрати з доріг 12 тисяч вантажівок. У подальшому планується також здійснювати перевезення контейнерів із одеського регіону на станцію Харків-Ліски.

Нагадаємо, що регулярний маршрут контейнерного поїзда ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» – ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відкрили 31 січня.