Снігові опади не вплинули на рух поїздів

09.02.2018 (1 год назад)

09.02.2018 Снігові опади не вплинули на рух поїздів

Упродовж минулої ночі 1150 залізничників прибирали від снігу вокзали, станції та колії. Найбільше снігу випало на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Львівська залізниця» та «Одеська залізниця». Наразі затримок поїздів через негоду немає, Укрзалізниця повністю забезпечує рух пасажирських та вантажних поїздів.

 

Найактивніше роботи з прибирання снігу проводилися в Київській, Львівській та Одеській областях. Лише за ніч у цих регіонах залізничники очистили вручну понад 1600 стрілочних переводів та понад 200 залізничних переїздів та десятки пасажирських платформ. У разі необхідності залізничники готові в оперативному режимі задіяти й іншу техніку, зокрема снігоочисні та снігоприбиральні машини.

У зв’язку з погіршенням погодних умов Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати можливі труднощі. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів можна повідомити про них на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.