ЦІТУ

Залізничники готові до снігопадів, які синоптики прогнозують на найближчі дні, — Євген Кравцов

Залізничні новини 96 просмотр 2.03.2018, 10:43

02.03.2018 Залізничники готові до снігопадів, які синоптики прогнозують на найближчі дні, — Євген Кравцов

У ніч з 1 на 2 березня наслідки снігопаду ліквідовували 6265 залізничників по всій Україні, було задіяно 47 снігоприбиральних колійних машин. Основні роботи тривали в Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Одеській та Херсонських областях. Затримок поїздів через примхи погоди наразі немає.

 

Зокрема, цієї ночі залізничники очистили від снігу 516 залізничних переїздів, 9281 стрілочний перевід, 272 колії на станціях та 14 пасажирських платформ. З об’єктів залізничної інфраструктури було вивезено майже 42 тис. м куб. снігу.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, наразі ситуація повністю контрольована, у цілодобовому режимі працює штаб з ліквідації негоди, залізничники готові до снігопадів, які синоптики прогнозують на найближчі дні. «Я вдячний залізничникам, які забезпечили стабільну роботу транспорту. Завдяки саме нашим працівникам рух поїздів не припинявся ні на секунду, а затримки поїздів були мінімальними, у той час коли міжміське автобусне сполучення було майже зупинене», — зазначив Євген Кравцов.

Укрзалізниця просить пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах. Під час планування поїздок враховуйте труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Свої зауваження та пропозиції пасажири можуть повідомити на гарячу лінію «Якість та сервіс» за тел.: 0800-50-3111.