ЦІТУ

Десяту частину теперішнього парку піввагонів Укрзалізниці побудовано за останні півроку, – Євген Кравцов

Залізничні новини 81 просмотр 6.03.2018, 08:54

06.03.2018 Десяту частину теперішнього парку піввагонів Укрзалізниці побудовано за останні півроку, – Євген Кравцов

Загалом від серпня минулого року і дотепер Укрзалізниця побудувала та придбала 2862 піввагони. Це сьогодні складає 10 % від загального робочого парку. У четвертому кварталі 2017-го року компанії вдалося налагодити ритмічну роботу вагонобудівників, тоді як за 8 місяців року було побудовано лише 817 одиниць.

Тільки з початку 2018 року парк компанії поповнився 1025 новими піввагонами. За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, у серпні минулого року компанії вдалося активізувати процес оновлення парку вантажних вагонів компанії. «Починаючи з серпня минулого року нам вдалося налагодити чітку роботу всього механізму Укрзалізниці та забезпечити належне постачання запасних частин для виготовлення вантажного рухомого складу. Завдяки цьому за останні шість місяців ми придбали та побудували на власних потужностях понад 10 % наявного зараз робочого парку піввагонів компанії. У цьому році компанія також взяла гарний темп. Більшість вагонів виготовляється на власних вагонобудівних заводах і я впевнений, що і в цьому році Укрзалізниця залишиться найбільшим виробником вагонів у країні», — зазначив Євген Кравцов.

Зокрема, з початку року Укрзалізниця виготовила на власних вагонобудівних підприємствах 625 піввагонів. На Дарницькому вагонобудівному заводі виготовлено 200 піввагонів, на Панютинському – 325 піввагонів, на Стрийському – 100 піввагонів. Також 400 піввагонів придбано в українських виробників. Загалом у 2018 році на власних потужностях Укрзалізниці планується виготовити 3600 піввагонів та придбати 3450 піввагонів, з яких 3  тисячі – за залучені кошти.