ЦІТУ

На Черкащині викрито групу осіб, яка розкрадала пально-мастильні матеріали

Залізничні новини 103 просмотр 6.03.2018, 12:27

06.03.2018 На Черкащині викрито групу осіб, яка розкрадала пально-мастильні матеріали

Працівники департаменту безпеки регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією України та УКР ГУНП в Черкаській області викрили групу, яка розкрадала пально-мастильні матеріали власності Укрзалізниці. У ході слідчих дій виявлено, що до її складу входять і залізничники – працівники локомотивного депо Христинівка.

Так, 22 лютого встановлено причетність та задокументовано факт викрадення 320 л дизельного пального з тепловозу машиністом та помічником машиніста локомотивного депо Христинівка регіональної філії «Одеська залізниця». Під час проведення обшуків у фігурантів вилучено 54 каністри ємністю по 30 л кожна та 2 бочки з дизельним пальним ємністю по 200 л.

Також встановлено, що зазначені працівники разом з окремими керівниками локомотивного депо Христинівка входили до складу угруповання, організованого стороннім громадянином, та впродовж тривалого часу систематично викрадали дизпальне з локомотивів. Загальний об’єм викраденого пального становить понад 9 тис. л, його ринкова вартість – близько 227 тис. грн.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України.

Менеджмент Укрзалізниці нетерпимо ставиться до корупції та зловживань у галузі та рішуче викорінює ці ганебні явища. Зокрема, департамент безпеки ПАТ «Укрзалізниця» продовжує вживати заходів, спрямованих на виявлення та попередження економічних і корупційних правопорушень, які завдають фінансової та репутаційної шкоди товариству.

Нагадуємо, що повідомити про факти корупційних дій з боку працівників залізничної галузі можна на гарячу лінію «Стоп корупція» за тел.: 0800-50-3222 або надіслати листа на anticor@uz.gov.ua.