ЦІТУ

Укрзалізниця перейматиме досвід Deutche Bahn AG у сфері управління персоналом

Залізничні новини 83 просмотр 22.03.2018, 15:37

22.03.2018 Укрзалізниця перейматиме досвід Deutche Bahn AG у сфері управління персоналом

Укрзалізниця має намір співпрацювати з Deutche Bahn AG у сфері розробки стратегії управління персоналом. Про це стало відомо за підсумками роботи делегації Укрзалізниці у нараді «Краща практика в управлінні персоналом, КВС і соціальними активами» в Берліні, Німеччина.

 

«Нині Укрзалізниця переживає необхідні їй структурні зміни, коли створюються компанії за видами бізнесу, а не за територіальним принципом, як це було впродовж багатьох десятиріч. Саме тому особливо актуальним зараз є запровадження інноваційних та сучасних систем управління персоналом, вивчення та освоєння кращих прикладів досвіду іноземних компаній, які вже проходили подібний шлях», — прокоментував член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек, який очолював на нараді делегацію Укрзалізниці.

За словами Желька Марчека, за результатами спільних нарад доцільно подовжити подальшу співпрацю з Deutche Bahn AG у питаннях розробки стратегії управління персоналом і соціальними активами, розвитку HR-бренду Укрзалізниці. Також для Укрзалізниці актуальні розробка систем оплати праці та оцінки ефективності персоналу, формування системи КПЕ (коефіцієнт показника ефективності), управління робочим часом, у тому числі впровадження системи гнучкого робочого часу для окремих категорій працівників.

Окремою галуззю співпраці між Укрзалізницею та Deutche Bahn AG може стати сфера формування та розвиток системи професійного навчання працівників компанії, впровадження інноваційних освітніх підходів, підвищення наукового та професійного рівня учасників процесу навчання. «Ми в Укрзалізниці свідомі, що найбільший потенціал для розвитку компанії – це наші залізничники – люди з необхідним досвідом роботи та мотивацією, тому зі свого боку маємо створювати для персоналу гідні умови для розвитку та вдосконалення професійних навичок», — прокоментував Желько Марчек.