ЦІТУ

У березні вантажовласники різко погіршили показники ефективності використання вагонів

Залізничні новини 93 просмотр 23.03.2018, 16:25

23.03.2018 У березні вантажовласники різко погіршили показники ефективності використання вагонів

У березні деякі вантажовідправники значно погіршили показники використання вагонів Укрзалізниці. Під час негоди філії Укрзалізниці працювали стабільно, повною мірою виконуючи замовлення партнерів на перевезення вантажів, однак низка підприємств і портів не надавали заявки та не вивантажували вагони, тим самим знижуючи планові показники галузі. За 2 місяці 2018 року Укрзалізниця навантажила 42 млн тонн вантажів, що на 5,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, і залізничники занепокоєні сповільненням темпів виконання плану.

Через недостатню організованість партнерів у березні цього року відставання від технічного плану Укрзалізниці з навантаження – понад 2,245 млн тонн вантажів. Зокрема, залізничники недорахували 300 тис. тонн кам’яного вугілля; 265 тис. тонн залізної руди, 875 тис. тонн будівельних вантажів тощо. Однак підприємства та порти України не квапляться надавати замовлення. Так, на сьогодні не вивозяться імпортні вантажі в портах ТІС (вапняк – 50 тис. тонн, руда нікелю – 88 тис. тонн), Чорноморськ (руда никелю – 56 тис. тонн), Миколаївський порт (дизельне паливо – 25 тис. тонн, пальне реактивне – 30,6 тис. тонн).

Невчасно повертають піввагони ЦТЛ металургійні підприємства – ПАТ «Дніпропетровський меткомбінат», ПрАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Арселормітал». Вони систематично використовують вагони з ознакою «ЦТЛ» як склад на колесах, перевищуючи норми перебування вагонів під операціями навантаження та вивантаження навіть не на кілька годин, а на кілька діб.

Крім того, незадовільно ведеться робота з використання вагонів під здвоєними операціями: підприємства систематично здають ЦТЛ порожні вагони. Наразі вагони простоюють, а кількість замовлень різко збільшиться на кінець місяця, коли підприємства вимагатимуть за останні 5 діб навантажити місячні норми продукції. Неодноразові звернення залізниць до підприємств, що не забезпечують регулярність замовлень і своєчасне вивантаження вагонів, у відповідні міністерства та відомства не дають очікуваного результату. Непродуктивне використання вагонів на під’їзних коліях таких підприємств постійно скорочує перевізні можливості залізниці та призводить до постійної втрати вантажних ресурсів (піввагонів), що спричиняє їх дефіцит. Серед основних причин ситуації, що склалася, залізничники називають небажання портів і підприємств розвивати власну залізничну інфраструктуру – в умовах зростання обсягів виробництва не здійснюється відповідний розвиток та технологічне оснащення промислового транспорту. Також немає необхідного контролю за використанням вагонів керівниками підприємств.

Питання забезпечення підприємств вагонами можуть бути вирішені лише за умови своєчасного навантаження/вивантаження, скорочення часу користування вагонами та рівномірності відправлення продукції впродовж місяця.