ЦІТУ

ПАТ «Укрзалізниця» здійснило виплату чергового купону за облігаціями участі в позиці, що знаходяться в лістингу Ірландської фондової біржі (ISE)

Залізничні новини 63 просмотр 26.03.2018, 12:50

26.03.2018 ПАТ «Укрзалізниця» здійснило виплату чергового купону за облігаціями участі в позиці, що знаходяться в лістингу Ірландської фондової біржі (ISE)

У березні ПАТ «Укрзалізниця» у визначені терміни в повному обсязі здійснило виплату чергового купону за облігаціями участі в позиці, що знаходяться в лістингу Ірландської фондової біржі (ISE). Своєчасне обслуговування зовнішніх боргів є черговим підтвердженням стабільного фінансового стану компанії та демонструє наявним і потенційним інвесторам, у тому числі тримачам єврооблігацій, високий рівень надійності як емітента, так і боргових зобов’язань.

«Сьогодні основні фінансові показники компанії свідчать про продовження тенденції покращення операційної діяльності. 2017 рік став переломним для Укрзалізниці, оскільки після трьох років збиткової діяльності, впродовж яких компанія зазнала загалом понад 37 млрд грн збитків, Укрзалізниця завершила рік з позитивним фінансовим результатом, який на 7,4 млрд грн кращий від попереднього року», – прокоментував в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, що в травні 2013 року Укрзалізниця розмістила дебютний випуск єврооблігацій на $500 млн. Єврооблігації Укрзалізниці, разом із цінними паперами Ощадбанку й Укрексімбанку, були включені в периметр реструктуризації зовнішнього суверенного та гарантованого державою боргу, ініційованої Мінфіном України після затвердження МВФ нової чотирирічної програми розширеного фінансування EFF для України на $17,5 млрд. Графік погашення основної суми позики припадає на 2019-2021 роки: 60% мають бути оплачені у 2019 році, 20% — у 2020 році та 20% — у 2021 році.