ЦІТУ

У 2018 році Укрзалізниця спрямує близько 200 млн грн на житлове будівництво та переобладнання об’єктів під житло для залізничників, – Євген Кравцов

Залізничні новини 115 просмотр 5.04.2018, 15:48

05.04.2018 У 2018 році Укрзалізниця спрямує близько 200 млн грн на житлове будівництво та переобладнання об’єктів під житло для залізничників, – Євген Кравцов
На поліпшення житлових умов залізничників упродовж 2018 року Укрзалізниця планує спрямувати близько 200 млн грн. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook. Відповідну програму заходів з житлового будівництва схвалило правління товариства на черговому засіданні. 

За словами керівника Укрзалізниці, за ці кошти передбачається добудувати багатоквартирні житлові будинки у містах Харків та Синельникове Дніпропетровської області, а також реконструювати низку будівель товариства у різних регіонах України. Завдяки запланованим заходам дві з половиною 250 сімей залізничників покращать свої умови проживання.

«У цьому році в рамках реалізації житлової програми ми визначили пріоритетні завдання – завершити будівництво 16-поверхового житлового будинку на 110 квартир у Харкові та здати другу чергу на 56 квартир 100-квартирного житлового комплексу в Синельниковому, будівництво першої черги якого на 44 квартири ми завершили наприкінці минулого року. Інший напрямок роботи – переобладнання під житло та реконструкція службових приміщень та будівель, не задіяних в основній діяльності. Найбільше таких об’єктів буде реконструйовано на Львівській та Південно-Західній залізницях», — повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зокрема, по регіональній філії «Львівська залізниця» вже завершено реконструкцію восьмиквартирного житлового будинку під одинадцятиквартирний у селі Хриплин на Івано-Франківщині. Завершуються роботи з реконструкції будівлі під  3-квартирний житловий будинок у місті Івано-Франківськ. У Здолбунові триває реконструкція комплексу з трьох будівель під гуртожиток сімейного типу, яку було розпочато торік. Готується проект реконструкції під житло частини нежитлового приміщення у Рівному та проект реконструкції нежитлового приміщення в житловому будинку в Ужгороді, розробляється проектно-кошторисна документація для реконструкції адмінбудівлі будинку ветеранів у м. Чоп.

По регіональній філії «Південно-Західна залізниця» у поточному році будівельні роботи триватимуть на чотирьох об’єктах у Вінницькій і Чернігівській областях, а також у Києві. Зокрема, в Козятині планується добудувати чотириквартирний житловий будинок, у Києві – відремонтувати будівлі виробничої дільниці Пуща Водиця та переобладнати будівлю колишнього відділення міліції ст. Дарниця в бригадний будинок для тимчасового проживання працівників, а у Ніжині – переобладнати під житло двоповерхову будівлю їдальні.

Окрім цього, в с. Усатове на Одещині програмою передбачається зведення 18-квартирного житлового будинку, а в м. Слов’янськ Донецької області – завершити ремонт гуртожитку на 32 квартири.

«Загалом у планах заходів з житлового будівництва Укрзалізниці на 2018 рік – 14 об’єктів, а потреба у фінансуванні робіт становить близько 200 млн грн. Будівельні роботи залізничники виконуватимуть переважно своїми силами, на об’єктах будуть задіяні працівники структурних підрозділів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд», — повідомив Євген Кравцов.

З інтерактивною картою об’єктів житлового будівництва ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік можна ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/LgJPCr