ЦІТУ

Керівники Укрзалізниці та представники профспілок обговорили підсумки виконання Галузевої угоди за 2017 рік

Залізничні новини 96 просмотр 6.04.2018, 09:12

06.04.2018 Керівники Укрзалізниці та представники профспілок обговорили підсумки виконання Галузевої угоди за 2017 рік

П’ятого квітня в Києві в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов взяв участь у нараді з представниками профспілки залізничників і транспортних будівельників України, у ході якої відбулося обговорення підсумків виконання Галузевої угоди з профспілками за 2017 рік.

 

Учасники зустрічі наголосили, що основні положення Галузевої угоди у 2017 році виконувалися, зокрема, щодо доплат і надбавок до тарифних ставок і посадових окладів працівників, матеріальної допомоги на оздоровлення, надання пільг, допомоги пенсіонерам і ветеранам галузі, дотримання безпечних умов праці, збереження висококваліфікованих кадрів та залучення молодих фахівців та ін.

Окрему увагу присутні зосередили на питаннях подальшого підвищення заробітної плати працівникам галузі в рамках запровадження нової системи оплати праці та оздоровлення залізничників улітку цього року.

За словами Євгена Кравцова, завдяки впровадженню нового положення про оплату праці ПАТ «Укрзалізниця» та збільшення посадових окладів залізничникам, яке відбувається в кілька етапів, у цьому році Укрзалізниці вдалося піднятися на 8 місце за рівнем заробітної плати серед інших галузей економіки країни. «У квітні цього року буде проіндексовано заробітну плату працівникам, які задіяні в організації руху поїздів. Це останній етап впровадження нового положення товариства про оплату праці залізничників. Ми планували його завершити раніше, однак на заваді цьому стали об’єктивні чинники. Підвищення заробітної плати безпосередньо пов’язано з ефективністю роботи підприємства. Зокрема, виникли труднощі в роботі портів через складні погодні умови в березні та затримку вагонів під операціями навантаження та розвантаження вантажів, що не дало очікуваного фінансового показника й завадило реалізувати намічені плани», — зазначив Євген Кравцов.

Також під час зустрічі представники управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» презентували присутнім пропозиції щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з організацією відпочинку залізничників влітку 2018 року в галузевих оздоровчих закладах.

Євген Кравцов подякував лідерам профспілки за увагу до питань соціального захисту залізничників і наголосив, що найцінніше для компанії – злагоджене партнерство двох сторін. Зі свого боку, зважаючи на наявність інших проблемних питань, які потребують спільного обговорення та узгодження, керівник Укрзалізниці ініціював проведення чергової зустрічі з представниками галузевої профспілки вже за два тижні.