ЦІТУ

За сприяння Укрзалізниці під час отримання неправомірної вигоди затримано службову особу однієї з регіональних філій компанії

Залізничні новини 68 просмотр 17.04.2018, 14:03

17.04.2018 За сприяння Укрзалізниці під час отримання неправомірної вигоди затримано службову особу однієї з регіональних філій компанії

Оперативними співробітниками Головного управління БКОЗ Служби Безпеки України під час отримання неправомірної вигоди затримано службову особу однієї з регіональних філій Укрзалізниці.

 Правоохоронці встановили, що ця особа вимагала від керівника одного з суб’єктів господарювання 10 % від суми укладеного контракту, що становить 187 тис. грн, за безперешкодне перерахування філією ПАТ «Укрзалізниця» коштів на рахунки юридичної особи згідно з укладеним договором поставки. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 378 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Операція з викриття механізму одержання неправомірної вигоди проводилася співробітниками СБУ спільно з департаментом безпеки ПАТ «Укрзалізниця» та під процесуальним керівництвом київської місцевої прокуратури №7.

Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» послідовно проводить антикорупційну політику з метою очищення товариства від тих, хто завдає матеріальної та репутаційної шкоди товариству.