ЦІТУ

Дванадцятирічна дівчинка отримала опіки електричним струмом

Залізничні новини 51 просмотр 18.04.2018, 11:58

18.04.2018 Дванадцятирічна дівчинка отримала опіки електричним струмом

Вчора, 17 квітня 2018 року, на станції Одеса-Товарна (м. Одеса) було уражено електричним струмом дванадцятирічну дитину, яка знаходилася на даху вагона поїзда № 797 сполученням Одеса – Вінниця, який перебував у відстої.

 За попередніми даними, хлопчик і дівчинка гралися біля пасажирського поїзда на станції Одеса-Товарна, а потім вилізли на дах 4-го штабного пасажирського вагона. Внаслідок переміщення по даху вагона 12-річна дівчинка була травмована електричним струмом контактної мережі.

Злякавшись, хлопчик зістрибнув з вагона та втік з місця події. Потерпіла дівчинка була доставлена в лікарню, в опіковий центр. Дитина жива, у свідомості, але у вкрай тяжкому стані – близько 60 % поверхні тіла уражені опіками.

Укрзалізниця вкотре нагадує батькам, вчителям і вихователям про необхідність частіше говорити з дітьми про правила безпеки при перебуванні поблизу залізниці. З настанням літніх канікул діти матимуть удосталь часу для гри та небезпечних витівок. Давайте разом захистимо їхнє життя та здоров’я.

Зі свого боку залізничники постійно вживають заходів для попередження дитячого травматизму. Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця проводить черговий місячник з профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання травматизму на залізничному транспорті серед громадян. Особливу увагу фахівці з безпеки приділяють спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Залізничники відвідають також дошкільні заклади, щоб в ігровій формі пояснити малюкам правила безпечної поведінки поряд із залізницею.