ЦІТУ

Залізничники долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Залізничні новини 83 просмотр 20.04.2018, 09:15

20.04.2018 Залізничники долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Цьогоріч в акції «За чисте довкілля» вже взяли участь понад 36 тис. залізничників. А на суботу, 21 квітня, заплановано найактивніші роботи з благоустрою територій населених пунктів і виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця».

 

Зокрема, у квітні цього року працівники галузі вже впорядкували близько 245 га газонів, ліквідували 1070 несанкціонованих сміттєзвалищ, більшість із яких були розташовані на території населених пунктів, прилеглих до земель залізничного транспорту, висадили понад 2,2 тис. дерев, 2 тис. кущів. Площа прибраних територій перевищила 3,6 тис. га.

До кінця квітня залізничники продовжать впорядковувати водойми, очищувати від сміття береги й водні джерела, облаштовувати парки та сквери, поліпшувати стан пам’ятників і меморіальних комплексів. Зокрема, уже впорядковано постамент «Героїв небесної сотні» та «Загиблим залізничникам в АТО» й інші місця почесних поховань – загалом близько двох десятків пам’ятників у різних населених пунктах України.

Персонал та вихованці дитячих залізниць – Дніпровської, Запорізької Малої Південної, Київської, Луцької, Львівської, Рівненської та Ужгородської також взяли активну участь у проведенні днів благоустрою. Прибрано територію площею понад 10 га, ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено дерева та  кущі, упорядковано понад 6 га квітників та газонів.

Також приведено в належний стан об’єкти інфраструктури, побілено залізничні платформи, бордюри, пофарбовано паркани, полагоджено лавки й урни тощо.

 

Довідка

Акція проводиться щороку на виконання Указу Президента України від 06.08.98 № 855 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».